O nás

krásný den

Vítejte!

Rodinná farma

Jsme agroekologická farma. V současné době se věnujeme zejména pěstování biozeleniny s moderním využitím koní. Chováme koně, nosnice a okrajově i ovce. Naší snahou je zodpovědný přístup k přírodě a důraz na kvalitu našich produktů. Důležitým aspektem našeho hospodářství je rodinný charakter. Nedílnou součástí faremního organismu jsou naše děti: Johanka, Sofia, Lada, Jan, Vojtěch. Propagujeme využití koní v zemědělství a komunitou podporované zemědělství. Chceme svoje zkušenosti předávat dál lidem, které to k zemědělství táhne a proto nabízíme na naší farmě dlouhodobé stáže. Pořádáme akce komunitního charakteru pro místní komunitu, přátele, podílníky naší KPZ, pro zájemce o využití koní v zemědělství i širší veřejnost. Vytváříme prostor pro sociální zemědělství. Iniciujeme vznik vzdělávacího centra Konipas.

0
Years in business
0
Farm employees
0
Farm awards
0
Happy customers
Náš tým

Rodina Rosenbaumových

Jana

Pěstování zeleniny, KPZ, prodej a komunikace se zákazníky

Martin

Práce s koňmi, péče o půdu, pěstování zeleniny, stáže

Johanka, Sofia, Lada, Jan a Vojta

Pomoc v zahradě i s přípravou zeleniny k prodeji

Niger a Gursk

Čtyřnozí pomocníci plemene Slezský norik

Nůmi a Joe

Šířitelé dobré nálady
KPZko

Čerstvá zelenina z farmy

Máte zájem o pravidelný odběr sezónní čerstvé bio zeleniny přímo z farmy? Chcete podpořit lokální produkci, místní ekonomiku a podílet se na rozhodování o tom, jak bude Vaše jídlo vznikat? Zapojte se do našeho KPZka!

Testimonials

Our Clients say

Great selection of fruits, vegetables and other products. It’s nice to know you can get organic, non-GMO food locally and so fresh. Highly recommended!

Alice

Alice

Teacher

The Rosewood farmers are wonderful to deal with, and the produce is amazing. The selections each week are super fresh and delicious, I have had a wonderful experience!

David

David

Manager

We’ve been Rosewood Farm customers for a few years now! It’s nice to know you can get organic, non-GMO food locally and so fresh. Staff is super friendly and very attentive.

Nancy

Nancy

Accountant

This farm has exceeded my expectations with their attention to detail and the outstanding quality! Great selection of fruits, vegetables and other organic products.

Julie

Julie

Teacher
our gallery

Farm Tour