Naše produkce

čerstvé & chutné

Bio zelenina a vejce z farmy

Pěstujeme bio zeleninu a chováme nosnice na vejce. Naší produkci je možné objednat si na celou sezónu prostřednictvím KPZ (Komunitou podporovaného zemědělství). Zelenina je pak pravidelně dopravena na výdejní místa v libereckém kraji. Je možné si objednat bio tašky nepravidelně na některá výdejní místa přes náš e-shop a nebo zeleninu koupit přímo na farmě.

naše nabídka

Co nabízíme

pravidelně na výdejním místě

Typy podílů

Image

Podíl MINI

2-3kg zeleniny týdně
5300,-Kč
Hodí se pro ty, co žijí sami nebo v páru, nevaří denně. Odběr týdně nebo jednou za 14 dní na vybraných výdejních místech.
e-shop
Image

Podíl STANDART

5-7kg zeleniny týdně
10100,-Kč
Vhodný pro 3 - 4 člennou rodinu, která připravuje zeleninu obvykle k večeři a o víkendu, jinak se přes den členové stravují jinde. Ideálním je i pro domácnost o 1 až 2 členech, kde se vaří častěji a zelenina se i zavařuje, skladuje či jinak zpracovává. Odběr týdně nebo jednou za 14 dní na vybraných výdejních místech.
e-shop
Image

Podíl DOUBLE

7-13kg zeleniny týdně
18500,-Kč
Vhodný pro 3 - 4 členné rodiny zeleninomilů, vícečlenné, kde se vaří denně a zelenina se stíhá i všelijak zpracovávat nebo skladovat. Double podíl je ideálním řešením například i pro dvě domácnosti, které si podíl dělí, mohou se vystřídat při vyzvedávání nebo se vzájemně zastoupit s odběry během dovolených. Odběr 1x za týden.
e-shop