About 1

hello

Welcome!

A Family Owned Farm

Rosewood Private Farm is a diversified family farm which produces beyond-organic, nutrient dense foods. We are passionate about producing food of the highest quality using sustainable practices.

We believe that the way to true health is through the food you consume on a daily basis. Our mission is to produce nutrient dense, clean food in a sustainable way.

0
Years in business
0
Farm employees
0
Farm awards
0
Happy customers
Our Team

RoseWood Family

Jana

Pěstování zeleniny, KPZ, prodej a komunikace se zákazníky

Martin

Práce s koňmi, péče o půdu, pěstování zeleniny, stáže

Johanka, Sofia, Lada, Jan a Vojta

Pomoc v zahradě i s přípravou zeleniny k prodeji

Niger a Gursk

Čtyřnozí pomocníci plemene Slezský norik

Nůmi a Joe

Šířitelé dobré nálady
tasty & healthy

Weekly Farmbox

Our menu changes weekly according to what's fresh, local, and in-season. With our service, you get more control of what goes in your box, and you can make up to 5 substitutions in every delivery!

Testimonials

Our Clients say

Moc se mi líbí a vyhovuje mi systém KPZ. Jsem ráda, že víme, co jíme, jak to bylo pěstováno, že to jíme čerstvé, sezónní a lokální a že se na tom můžeme svým způsobem podílet. Děkuju!

Markéta

Novinářka

Jsem velice spokojená se zeleninou od Vás. Díky Vám jsem vyzkoušela i množství zeleniny, o které jsem ani nevěděla, že existuje a vše v perfektní kvalitě a chutí. Těším se na další sezonu!

Monika

mateřská dovolená

Bylo to opravdu fantastické mít každý týden tuhle super čerstvou dávku zeleniny. Zjistila jsem, že jsem díky tomu přes léto téměř nekupovala jinou zeleninu, úplně to stačilo a to byl skvělý pocit vždycky rozbalit čerstvou bedýnku.Moc se mi líbilo, jak byla v každé dodávce spousta bylinek a zeleného.

Petra

Tlumočnice, terapeutka

Pro nás je zajímavý pravidelný přísun zeleniny v bio kvalitě, od lidí, které známe. Tím, že v KPZ platíme celou sezonu, si na sebe i pleteme bič, že tu zeleninu pak opravdu máme a zpracujeme a sníme 🙂 Baví nás taky podpora místní ekonomiky.

Michal

Papírník
our gallery

Farm Tour